پرش لینک ها

درباره ما

ریتون یک برند ایرانی است که با تکیه بر دانش و متد های مدرن روز دنیا ، در زمینه ی طراحی یک سبک زندگی جدید می کوشد. هدف ریتون بالا بردن سطح استاندارد در تمامی بخش هایی ست که در زندگی تاثیر گذار است . ما در این مجموعه می کوشیم با نگاه علمی و موشکافانه به اصالت و فرهنگ و تاریخ ایرانی در بخش های مختلف همچون صنعت غذا و نوشیدنی ، مد و فشن ،جواهرات و اکسسوری ، هنر و سایر بخش های مهم زندگی مدرن ،اصالتی را باز افرینی کنیم تا راهی جدید برای داشتن زندگی با کیفیت و لذت بخش تر همراه با آگاهی عمیق ایجاد کنیم . ما در تولید محصولاتی میکوشیم که در زمینه نوشیدنی و مد و فشن پیشگام سبک جدیدی باشیم .

15
تعداد دوره های برگزار شده
+300
تعداد هنرجویان
+200
هنرجویان قبول شده
+500
ساعات برگزاری دوره

اعضای تیم

حافظ صفایی

مدیر و موسس

دکتر نوشین سپیدکار

مدیر بخش فرهنگی
سبکی نوین

ریتون مولکولار

احیای مجدد اساطیر و زنده نگه داشتن تاریخ پارسی توسط خلق یک سبک زندگی جدید به شیوه ریتون. ما راهی یافته ایم که پلی ارتباطی بین گذشته به امروز و آینده باشد و این راهی است که کمتر کسی پیموده است و خلاقیتی که در آن به کار بردیم، ترکیب اصالت و ابزار گذشته با فرهنگ و ذائقه ی امروزی و انتقال فرهنگ به آینده. ما در ریتون به دنبال احیا کردن فرهنگ گذشته برای آیندگان ، و هدیه آن ها به جامعه به شیوه ای مدرن هستیم .

همانطور که فردوسی با کتاب شاهنامه زبان پارسی را زنده نگه داشت، ما هم به عنوان یک ایرانی رسالت خود دانستیم در سال هایی که هوش مصنوعی در حال نابودی خرد جمعی و فرهنگ کهن ایران زمین است، با ریتون بتوانیم پاسدار میراث کشور عزیزمان ایران باشیم. صادرات فرهنگ غنی ایران زمین ،ورود به بوم گردی ها ،به تصویر کشیدن فرهنگ کهن ایران زمین ، کار کردن بر روی هویت ایرانی و پرورش جوانان علاقه مند به نوشیدنی ها و فشن با رویکرد اصیل ایرانی برای بازار جهانی بخشی از مسوولیت اجتماعی ما در این مسیر می باشد.

برای شروع آماده اید؟

ثبت نام دوره
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.