پرش لینک ها

طراحی نوشیدنی

تخصص اصلی مجموعه ریتون ساخت نوشیدنی های مولکولار با طعم های پیچیده و منحصربه‌ فرد با کانسپت های خاص است.

تیم ریتون بر اساس هر رویداد و مناسبت های مختلف نوشیدنی های ویژه‌ای طراحی می کند. به منظور انجام هرچه بهتر این کار نوین، ابتدا هر پروژه در ارتباط با اساطیر فرهنگ ایرانی و یا موضوعات منتخب تعریف می شود. به عنوان مثال نخستین آلبوم ریتون شاهنامه است و سلسله پیشدادی به صورت تخصصی در این میان بررسی می‌شود و شخصیت‌هایی چون کیومرث، هوشنگ ،طهمورث ، جمشید و سیمرغ در این آلبوم معرفی می شوند.

برای طراحی نوشیدنی های خاص ریتون ابتدا ابیات شاهنامه با توجه به تصحیح های مختلف بررسی می گردد. سپس ریشه داستان در متون کهن که به زبان‌های باستانی همچون اوستایی و پهلوی در دوران ساسانیان حفظ و نگاشته شده اند، مورد پژوهش قرار می گیرد.

سپس ویژگی‌های شخصیتی، کد های اساطیری و نمادهای مختلف، وجوه شباهت و تفاوت متون مختلف توسط تیم فرهنگی ریتون مورد بررسی قرار میگیرد و از تمام این موارد مقاله و پادکست هایی تدوین می‌شود که به صورت کامل مباحث اساطیری را مورد پژوهش قرار خواهد داد. سپس بخش های مختلف ریتون با توجه به تخصص خود به تولید محصولاتی در زمینه ساخت و طراحی ماگ، طراحی نوشیدنی مرتبط با عناصر اصلی داستان و البته گارنیش های منحصر به فرد می پردازد. نوشیدنی نهایی تمامی کد ها را در بر می گیرد و انرژی پویایی را به وجود می‌آورد تا هم در جهت علاقمندی مخاطبان خود را جذب کند و هم دوستداران مولکولار میکسولوژی به‌صورت ویژه‌ای از آن بهره ببرند و از طریق یک نوشیدنی به هویتی عمیق‌تر و اسطوره ریشه دار متصل شود.

محصول نهایی تولید شده در بخش مولکولار میکسولوژی ریتون یک نوشیدنی منحصربه‌فرد است که تک تک اجزای آن دارای مفهومی عمیق مرتبط با یک داستان اساطیری و کهن می باشد .سرو این نوشیدنی ها نیزمراحل ویژه‌ای دارد و هر بخش آن حاوی اطلاعات مفیدی برای دستیابی به آن مفهوم عمیق فرهنگی است در واقع طراحی نوشیدنی های خاص ریتون راهی است که به موجب آن مخاطبین به مفهومی عمیق دست پیدا میکنند و دیگر یک نوشیدنی ساده نخواهند نوشید. زیرا در حین سرو نوشیدنی به اطلاعات جدید و ویژه دست پیدا خواهند کرد که تاکنون از این زاویه به آن نیندیشیده بودند. ما با این کار اصالت و هویت را به مخاطبان خود هدیه می دهیم.

همزمان با بالا رفتن سطح فرهنگ در یک جامعه تمایلات  افراد آن جامعه به محصولات کلیشه ای کاهش پیدا میکند. آنچه امروزه احساس رضایت بیشتری فراهم می کند، دستیابی به مفهومی عمیق در سایر محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره ماست.

بی شک همه ما از دیدن و سفارش نوشیدنی هایی با طعم های تکراری و رسپی های مشابه خسته ایم و وقتی نوشیدنی با طعمی ویژه را امتحان میکنیم به وجد خواهیم آمد و حس کشف بهتری خواهیم داشت. مجموعه ریتون با پیشتازی در زمینه طراحی نوشیدنی های منحصر به فرد در طی سالیانی که کارکرده، با راه اندازی مجموعه های مختلف کوشیده است مخاطبین و مشتریان خود را با نوع ویژه ای از نوشیدنی های سرد آشنا سازد. بنابراین صاحبان کافه و رستوران هایی که علاقمندند تا طعم های جدید با هویت های ویژه ای را به مشتریان و مخاطبان خود هدیه دهند، می توانند در این امر از متخصصین طراح نوشیدنی‌های ریتون بهره ببرند.

متخصصین تیم ریتون با توجه به کانسپت مجموعه ها علاقمندی های مخاطبان و خلاقیت های ویژه، نوشیدنی های ویژه ای را طراحی و تولید می کنند، در صورتی که سرو هر یک از این نوشیدنی ها در مجموعه، باعث ایجاد خاطره‌ای ماندگار در ذهن مخاطب شما می گردد.

خوشبختانه در طول سال‌ها فعالیت تیم ریتون تجربیات موفقیت آمیزی از طراحی نوشیدنی های منحصر به فرد وجود دارد.

درحال حاضرریتون در موضوعات مختلفی به طراحی نوشیدنی پرداخته است:

نوشیدنی هایی بر مبنای اساطیر باستانی ایران و رونمایی از آلبوم شاهنامه در اکسپو امارات.

نوشیدنی های مدرن بر اساس تکنیک های مولکولار میکسولوژی.

نوشیدنی های متناسب سازی شده با دسر و غذا(فلیور پیرینگ).

نوشیدنی های پست مدرن و سردنوش های ایرانی.

نوشیدنی های ابداعی بر اساس شخصیت ها داستان ها و موضوعات مختلف،

تنها بخشی از نوشیدنی هایی هستند که توسط ریتون طراحی و تولید شده اند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
حساب کاربری
تماس با ما
فروشگاه
خانه