پرش لینک ها

استفاده از تکنیک های مولکولار در آشپزی و ساخت نوشیدنی تا چند سال پیش عجیب به نظرمی رسید و در بین افراد بسیاری که حتی در این حوزه فعالیت جدی داشتند نیز غیر ضروری بود.

اما امروز استفاده از تکنیکهای مولکولار در فرهنگ غذایی ما جایگاه خوبی را برای خود به دست آورده است.و دیگر یک علم غیر ضروری به نظر نمی رسد، بطوریکه تعداد زیادی از شف ها و بارتندرها مشتاق یادگیری و آزمایش روش های جدید مولکولار برای تهیه غذا و نوشیدنی هستند و این تکنیک ها و نکات را با هم به اشتراک می گذارند.

در حقیقت اگر شما قصد داشته باشید از تکنیک های مختلف مولکولار میکسولوژی در نوشیدنی  و آشپزی استفاده کنید، با استفاده از تکنیک های مختلفی میتوانید این کار را انجام  دهید  و به طور کلی برای استفاده از این تکنیک ها به پودر های خاصی که در این صنعت مرتبط با میکسولوژی و گسترونومی استفاده می شوند، نیاز دارید.

به طور مثال شما می توانید با استفاده از این پودرها مایعات را به پودر تبدیل کنید و به شکل نوآورانه‌ای از آن در نوشیدنی های خود بهره ببرید یا برای تهیه توپ های کروی که مملو از آبمیوه هستند، باید از این پودرها و تکنیک های مولکولار کمک بگیرید.

اما کیفیت این  پودرها اهمیت بسزایی در انجام درست تکنیک و کسب بهترین نتیجه  دارد.

فروشگاه ریتون مجموعه ای کامل از با کیفیت ترین پودرهای مورد استفاده در تکنیک های مولکولار میکسولوژی را جمع آوری کرده است و از طریق این سایت در اختیار علاقمندان به این صنعت قرار می دهد.

جهت دریافت کاتالوگ روی دکمه زیر کلیک کنید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
حساب کاربری
تماس با ما
فروشگاه
خانه