پرش لینک ها

اسموک استون چیست؟

بی شک در صنعت مواد غذایی و تهیه نوشیدنی ها عطر و آرومای نوشیدنی همچون طعم آن از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، زیرا می‌تواند باعث خاطره سازی و ایجاد یک حس منحصر به فرد در ذهن مشتری گردد. اما گاهی با وجود علاقمندی های بسیار یک فرد به یک ماده غذایی خاص، محدودیت هایی در استفاده از آن وجود دارد. به طور مثال همه ما افرادی را دیده ایم که با وجود علاقه به طعم و عطر دارچین از خوردن آن محروم هستند زیرا ممکن است به آن حساسیت  و آلرژی داشته باشند.

همچنین اگر شما به عنوان یک بارتندر ماهر و خلاق دوست داشته باشید تا طعم وعطر دود و یا سایر مواد غذایی را به نوشیدنی های خود اضافه کنید به تجهیزات بزرگ و یا گران قیمتی نیاز خواهید داشت .محصولاتی مانند اسموک گان که به وسیله آن می توانید عطر و ارومای خاصی را به لیوان سرو خود اضافه کنید. البته استفاده از اسموک گان علاوه بر هزینه بسیار بالا مشکلات دیگری نظیر باتری و نحوه استفاده از آن مطابق دستورالعمل های دستگاه و همچنین تمیز کردن قطعات این دستگاه نیز دارد.

از آنجایی که محدودیت ها باعث بروز خلاقیت می گردند، یکی از راههایی که شما می توانید آروما و عطرهای خاص را با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر به نوشیدنی اضافه کنید، استفاده از اسموک استون ریتون می باشد. در واقع این یکی از بهترین و طبیعی ترین راه ها برای افزودن یک آرومای خاص به نوشیدنی است.

این محصول سنگی است عطرآگین که با داشتن مواد معدنی فراوان از جمله منگنز و کلسیم کربنات و جذب بی نظیر آروماها، خاصیت پراکندگی و حفظ آرومای بسیار بالایی دارد. استفاده از سنگ های طبیعی در این محصول و اسانس ها و عصاره های طبیعی باعث به وجود آمدن این محصول منحصر به فرد گشته، که عدم استفاده از اسموک گان را توجیه می کند.

در واقع شما با استفاده از اسموک استون که درانواع مختلف عطر و اروماهای متفاوت تولید شده است، می‌توانید یک عطر و آرومای خاص را به نوشیدنی خود اضافه کنید و حس جدیدی را در ذهن مخاطب ایجاد نمایید.

طرز استفاده از این محصول به این گونه است : ابتدا لیوان خود را با یخ خنک کنید و سنگ ها را تحت شعله مستقیم و یا غیر مستقیم قرار دهید. سنگ های داغ شده را روی سطحی نسوز قرار داده و لیوان خود را برعکس روی آن بگذارید و اجازه دهید دود ناشی از حرارت سنگ ها به دیواره لیوان برخورد کند. بعد از گذشت دو دقیقه لیوان خود را بردارید و از بخارات عطرآگین در لیوان خود و محیط اطراف لذت ببرید.

جهت دریافت کاتالوگ روی دکمه زیر کلیک کنید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
حساب کاربری
تماس با ما
فروشگاه
خانه